Data dodania: 24 stycznia 2022 r. / Aktualizacja: 24 stycznia 2022 r.

Wydarzenie Cryptocurrency World Expo powraca!

ExpoCryptocurrency World Expo

Pandemia Covid-19 spowodowała, że wydarzenie Cryptocurrency World Expo musiało zostać przesunięte na początek marca, tj. 9-10 marca 2022 roku. Odbędzie się ono w Warszawie.

Więcej o wydarzeniu + zapisy →

Podczas wydarzenia przedstawione zostaną wszelkie ciekawostki z dziedziny finansów i kryptowalut. Największa część imprezy, będzie należała do technologii Blockchain i jej wykorzystania w różnych dziedzinach biznesowych. Do najważniejszych tematów poruszanych podczas targów Cryptocurrency World Expo można zaliczyć: cybernetyczne bezpieczeństwo, przepisy podatkowe, charakterystykę giełd, zarządzanie aktywami, regulacje prawne, płatności i wiele innych.

Co jest nadrzędnym celem Cryptocurrency World Expo? Przede wszystkim zwrócenie na siebie uwagi wśród ważnych na rynku spółek branży Fintech, osób zarządzających instytucjami finansowymi, fanów kryptowalut oraz właścicieli dobrze prosperujących start-upów.

Podczas targów Cryptocurrency World Expo stawiamy na wspaniały klimat i atmosferę, które sprzyjają nawiązywaniu nowych relacji biznesowych będących częstym zjawiskiem podczas tak prestiżowych wydarzeń. 

Cryptocurrency World Expo odbędzie się w Warszawie w centrum handlowym “Złote Tarasy” znajdującym się w głównej części miasta. Sala konferencyjna, w której organizowane jest wydarzenie, skupi ponad 1500 uczestników chcących spotkać się w gronie specjalistów w swojej branży, ale i ekspertów chętnie dzielących się swoją wiedzą z zakresu finansów i kryptowalut.

Targi Cryptocurrency World Expo trwają 2 dni. W tym czasie możesz wziąć udział w konferencjach, panelach dyskusyjnych, ceremoniach wręczenia nagród, spotkaniach networkingowych, hucznym afterparty i wielu innych atrakcyjnych wydarzeniach. A to wszystko w towarzystwie najlepszych ludzi z Twojej branży!

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Powiązane artykuły