Data dodania: 6 maja 2022 r. / Aktualizacja: 6 maja 2022 r.

I Love Marketing & Technology już od 18 maja 2022 r.

I Love Marketing 2022 I Love Marketing 2022

18-20 maja 2022 r. nie może Cię zabraknąć na konferencji I ❤️ marketing & technology!

Dołącz do najlepszej konferencji z wiedzy ze świata technologii, marketingu, kryptowalut, social media i SEO! Już 18-20 maja 2022 r. w Warszawie, w Multikinie Złote Tarasy odbędzie się XIII konferencja I ❤️ marketing & technology!

Bądź tam – stacjonarnie lub, jak na konferencję o najnowszych technologiach przystało, on-line. Kup bilet na jeden, dwa lub trzy dni i posłuchaj, co mają do powiedzenia najlepsi z najlepszych w swoich dziedzinach.

Konferencja to: 3 dni przekazywania skondensowanej wiedzy, 5 bloków tematycznych, 60 prelegentów i prelegentek, około 1200 uczestników! Każdy prelegent to ekspert w swojej dziedzinie i każdy będzie miał tylko 18 minut, żeby przekazać Ci swoją wiedzę w jak najciekawszy i najbardziej skondensowany sposób. Musi się postarać – to Ty, wraz z pozostałymi uczestnikami, wybierzecie najlepsze wystąpienia i zdecydujecie o wynagrodzeniu prelegentów. I pamiętaj: Kto pyta, nie błądzi – i po to są przewidziane panele dyskusyjne i czas na zadawanie pytań prowadzącym.

Podczas konferencji odbędzie się 5 bloków tematycznych:

18.05.2022 r.
I ❤️ social media
I ❤️ tech – NOWOŚĆ!

19.05.2022.
I ❤️ marketing

20.05.2022 r.
I ❤️ tv & video – NOWOŚĆ!
I ❤️ seo & content

Pamiętaj – konferencja to nie tylko prelegenci! To również osoby z największych korporacji, praktycy z sektora MSP oraz agencje marketingowe. To świetny moment, by poznać interesujących ludzi i nawiązać relacje biznesowe!

Więcej informacji o konferencji znajdziesz na stronie wydarzenia.

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Powiązane artykuły


Dolar amerykańskiRanking
Brokerów FX
BitcoinRanking
Giełd Kryptowalut