Data dodania: 29 sierpnia 2022 r. / Aktualizacja: 30 sierpnia 2022 r.

Cryptoverse – największe targi Crypto i blockchain w Polsce

cryptoverse 2 cryptoverse 2

Takiej okazji nie możesz przegapić! 9 września w warszawskiej Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki odbędą się drugie już targi CryptoVerse Poland. Na wydarzeniu spotkasz około 3000 innych uczestników oraz czołowych działaczy z branży Crypto w Polsce, poznasz twórców projektów i weźmiesz udział w wykładach i debatach na temat Crypto, Metaverse, WEB 3.0 i NFT. Na dodatek możesz otrzymać bilet na expo całkowicie za darmo!

CryptoVerse #2 Poland – agenda

Targi są podzielone na kilka części. Przez cały dzień, od godziny 9:30 do 18:45 odbywać się będą wykłady i debaty na temat wszystkiego, co związane z kryptowalutami. Co ciekawe, jedna sala przeznaczona jest na całodzienne wykłady prowadzone tylko w języku angielskim. To idealna okazja, by dowiedzieć się więcej o interesującym Cię temacie z branży Crypto, i to nie od byle kogo. Prelegenci są od lat ściśle związani z tematyką kryptowalut i podzielą się z Tobą swoją wiedzą, płynącą z doświadczenia.

Na targach spotkasz około 30 wystawców – twórców projektów z branży Crypto. Pomyśl, kiedy jeszcze będziesz mógł dowiedzieć się najdrobniejszych szczegółów o danym projekcie od samych projektantów, jeśli nie 9 września?

Kolejnym wydarzeniem na CryptoVerse Expo będzie konkurs startupów. Sprawdź, jak zostaną ocenione najnowsze projekty i wybierz swojego faworyta!

Na koniec wszyscy uczestnicy wydarzenia mogą wziąć udział w After Party. To dokonała okazja, by nawiązać kontakty i osobiście poznać najbardziej wpływowe osoby z branży Crypto.

Gdzie kupić bilety na CryptoVerse #2 Expo Poland?

Rejestrując się na stronie targów https://cryptoverseexpo.com/pl/ możesz otrzymać darmowy bilet na całe wydarzenie + dodatkowo uzyskasz dostęp do nagrań VOD z pierwszej edycji.

Dostępne są również bilety VIP, które gwarantują dostęp do strefy VIP, lunch oraz VIP After Party.

Widzimy się 9 września w warszawskiej Kinotece!

 

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 1)

Powiązane artykuły


Dolar amerykańskiRanking
Brokerów FX
BitcoinRanking
Giełd Kryptowalut