Data dodania: 19 maja 2022 r. / Aktualizacja: 19 maja 2022 r.

Konferencja Reach4.biz Meetup, czyli inwestycje w młode spółki i startupy

konferencja Reach4.biz Meetup konferencja Reach4.biz Meetup

Inwestorze, szukasz pomysłu na zainwestowanie swojego kapitału? Interesuje Cię temat inwestowania w startupy i nowe spółki? Z pomocą przychodzi konferencja Reach4.biz Meetup, na której:

 • będzie 20 różnych debat i wykładów,
 • 50 ciekawych startupów,
 • 60 różnych prelegentów,
 • aż 1500 osób biorących udział w konferencji!

Rezerwuj sobie termin na 2 czerwca w Kinotece w Warszawie. Dowiesz się m.in. jak zostać aniołem biznesu, jak inwestować poprzez fundusze VC oraz jak bezpośrednio kupować udziały w nowych spółkach, wykorzystując parkiet New Connect albo rozwiązania crowdfundingowe.

Współorganizatorka i Redaktor Naczelna reach4.biz Izabela Kozakiewicz mówi o konferencji tak:

„Obserwując coraz większe zainteresowanie startupami wśród polskich inwestorów indywidualnych, zdecydowaliśmy się zorganizować Reach4.biz Meetup – targi i konferencję dedykowaną startupom i inwestorom zainteresowanym startupami. Naszym celem od lat jest edukacja inwestorów w zakresie różnych rodzajów aktywów inwestycyjnych, a startupy i technologie to obszar, którym polski inwestor bardzo aktywnie zaczyna się interesować”.

Reach4.biz Meetup to świetne miejsce do zdobycia wiedzy dla inwestorów indywidualnych, ale również dla samych startupów. W końcu każdy startup dostaje dla siebie możliwość zaprezentowania się przed uczestnikami konferencji na scenie oraz mini stand, na którym eksponuje swoje innowacyjne pomysły.

Podczas konferencji będzie się można dowiedzieć:

 • w których branżach innowacje rozwijają się najszybciej,
 • jak budować zdrowe relacje na linii founder – inwestor,
 • jak w ogóle inwestować w startupy i nowe spółki.

Konferencja Reach4.biz Meetup to miejsce otwarte na spotkania dla:

 • inwestorów indywidualnych,
 • startupów,
 • sieci jednoczące aniołów biznesu,
 • fundusze VC i platformy crowdfindingowe,
 • a także inne instytucje aktywne w branży.

Drugi współorganizator wydarzenia, który jest również założycielem Grupy Medialnej Comparic Marcin Wenus jest dumny z konferencji i opowiada o niej tak:

„Konferencja jest kontynuacją naszych wieloletnich działań edukacyjnych skierowanych do inwestorów i dotyczących różnych klas aktywów inwestycyjnych. W marcu tego roku w Krakowie podczas targów inwestycyjnych Invest Cuffs organizowaliśmy Strefę Startupową, która była testem przed czerwcową konferencją. Invest Cuffs odwiedziło ponad 6000 osób i zainteresowanie startupami przerosło nasze oczekiwania. Wówczas zaprezentowaliśmy 30 młodych pomysłów i przygotowaliśmy 7 debat”.

Jeżeli chcesz sięgnąć po więcej informacji, to wejdź na stronę: https://reach4.biz/meetup/

A jeżeli jesteś startupem, który chce wziąć udział w konferencji, zgłoś się tutaj: https://reach4.biz/startupy/reach4-biz-meetup-zgloszenia-startupow/

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Powiązane artykuły


Dolar amerykańskiRanking
Brokerów FX
BitcoinRanking
Giełd Kryptowalut