Data dodania: 4 marca 2024 r. / Aktualizacja: 4 marca 2024 r.

Odkryj, jak najlepsi inwestują! Darmowa konferencja Invest Cuffs 2024 już 5-6 kwietnia.

Invest Cuffs 2024 Invest Cuffs 2024
Źródło: Invest Cuffs

Zbliża się kolejna edycja Konferencji i Targów Invest Cuffs, która odbędzie się 5-6 kwietnia 2024 roku. To już dziesiąta odsłona tego wydarzenia, które co roku przyciąga do Krakowa tysiące uczestników. Będą mieli oni okazję wysłuchać wykładów prowadzonych przez niemal 200 prelegentów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym wydarzeniu i wspólnego kształtowania historii rynku inwestycyjnego.

Kraków – miasto inwestorów

Kraków to jedno z najbardziej charakterystycznych polskich miast, łączące ponad tysiącletnią historię z nowoczesnością. Doskonałym tego przykładem jest położenie na przeciwległych brzegach Wisły jednej z najstarszych siedzib polskich królów – Wawelu – oraz najnowocześniejszego Centrum Kongresowego ICE Kraków. To właśnie w jego przestrzeniach, 5 i 6 kwietnia 2024 roku, spotka się 10 tysięcy inwestorów detalicznych z całej Polski, przedstawicieli brokerów, firm inwestycyjnych i ekspertów rynkowych z całej Europy, aby uczestniczyć w Konferencji, Targach, Gali oraz imprezie biznesowej B2B. Kraków stanie się w tym czasie największym skupiskiem inwestorów w tej części Europy, a Centrum Kongresowe ICE Kraków idealnym miejscem do wymiany myśli, networking’u oraz wspólnej edukacji.

Invest Cuffs – spotkanie inwestycyjne

Invest Cuffs to doroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego. Jest to największe tego typu wydarzenie w Polsce i jedno z największych w Europie. Rok rocznie przyciąga ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży oraz klientów instytucjonalnych i detalicznych. Udział w konferencji daje możliwość uczestnictwa w wykładach, targach, spotkaniach z ekspertami, prezentacjach startupów, wywiadach i relacjach. Invest Cuffs to ogromna dawka wiedzy, emocji oraz doskonała okazja do nawiązania kontaktów w branży inwestycyjnej. Wydarzenie skierowane jest do każdego, kto chce dowiedzieć się, jak inwestować swoje oszczędności w 2024 roku, niezależnie od posiadanej kwoty.

Targi rynku inwestycyjnego

Podczas Kongresu Invest Cuffs 2024 będzie także możliwość zapoznania się z nowościami w ofercie brokerów i firm związanych z rynkiem inwestycyjnym. Na trzech piętrach Krakowskiego Centrum Kongresowego, 10 tysięcy uczestników znajdzie ponad 120 stoisk wystawowych, na których prezentowane będą usługi i produkty związane z inwestycjami.

6 powodów, dla których warto uczestniczyć w Invest Cuffs 2024:

  1. Uzyskanie merytorycznej wiedzy na temat inwestowania na różnych rynkach.
  2. Poznanie najnowszych informacji rynkowych.
  3. Wysłuchanie wykładów niemal 200 praktyków rynkowych, analityków i ekspertów branżowych.
  4. Możliwość nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z kilkoma tysiącami uczestników, w tym osobami decyzyjnymi z firm inwestycyjnych, banków i instytucji finansowych.
  5. Poznanie strategii inwestycyjnych, których używają prelegenci.
  6. Spotkanie z przedstawicielami firm inwestycyjnych z Polski i zagranicy na targach.

BIORĘ UDZIAŁ W INVEST CUFFS 2024

Konkurs i Gala rozdania nagród

Invest Cuffs 2024 to nie tylko konferencja i targi. Podczas wydarzenia odbędzie się także uroczysta Gala, podczas której wyróżnione zostaną osoby i podmioty przyczyniające się do rozwoju świadomości inwestorów oraz budowy produktów i usług najwyższej jakości. Organizatorzy przewidują także konkurs, w którym internauci mogą wybrać swoich faworytów w 21 kategoriach związanych z branżą inwestycyjną.

BIORĘ UDZIAŁ W GŁOSOWANIU

Głosowanie trwa do 19 marca 2024 roku.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas Gali Invest Cuffs 2024, podczas której wręczone zostaną nagrody za rok 2023.

Zarezerwuj swoje miejsce na Invest Cuffs 2024

Aby wziąć udział w Invest Cuffs 2024, wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie internetowej. Organizatorzy przygotowali także płatne biletów premium. Nie zwlekaj i już dziś zapewnij sobie udział w tym wydarzeniu! Nie pozostaje nic innego jak ponowne zaproszenie Państwa do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu – spotkajmy się w Krakowie! Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej. Zobacz jak wyglądała poprzednia edycja Invest Cuffs.

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Powiązane artykuły


Dolar amerykańskiRanking
Brokerów FX
BitcoinRanking
Giełd Kryptowalut