6 października 2022 r.

ABC Inwestowania – Konferencja Online

ABC InwestowaniaABC Inwestowania

Już 12 i 13 października 2022 odbędzie się darmowa konferencja on-line ABC Inwestowania. Nie może Cię na niej zabraknąć! To potężna, skoncentrowana dawka wiedzy prosto od czołowych ekspertów inwestycyjnych!

Konferencja ABC Inwestowania – czy warto wziąć udział?

Odpowiedź jest jedna: oczywiście, że warto! 

Chciałbyś zacząć inwestować, ale nie wiesz jak i w co? Szukasz pomysłu, gdzie ulokować swoje oszczędności w dobie wszechobecnej inflacji? A może już inwestujesz, ale szukasz alternatywnych rynków, aby zdywersyfikować swój portfel? Nie ma znaczenia, czy chcesz zainwestować 1 000 zł, 100 000 zł czy miliony. Gruntowna wiedza prosto od ekspertów-praktyków na pewno Ci się przyda!

prelegenci ABC

Konferencja ABC inwestowania to kilkanaście prelekcji na tematy takie jak inwestowanie w akcje, indeksy giełdowe, nieruchomości, waluty, kryptowaluty, surowce, dzieła sztuki, startupy. Sponsorem wydarzenia jest największa w Polsce platforma tradingowa XTB, a partnerem strategicznym została warszawska GPW. 

Czego dowiesz się na konferencji ABC Inwestowania?

Niemal 40 prelegentów naświetli Ci różne aspekty z dziedziny inwestowania. Są to osoby na co dzień z nią związane, chociażby zawodowi traderzy czy maklerzy. Konferencja podzielona jest na dwa dni i przeprowadzona będzie w formie prelekcji, debat i rozmów. Zostaną poruszone tematy takie jak:

  • W co warto inwestować
  • O rynku nieruchomości w obecnych czasach
  • Jak inwestować z myślą o emeryturze
  • Sytuacja na rynku surowców
  • Inwestycje w dzieła sztuki.

Jak dołączyć do darmowej konferencji ABC Inwestowania?

Konferencja odbywa się on-line i jest dla każdego uczestnika całkowicie bezpłatna. Wystarczy, że zarejestrujesz swój udział na stronie wydarzenia. Dodatkowo, wszyscy uczestnicy biorą automatycznie udział w konkursie z ponad 20 nagrodami.

abc2022-promo

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Powiązane artykuły