Data dodania: 4 marca 2024 r. / Aktualizacja: 4 marca 2024 r.

Czy Polska stanie się hubem kryptowalutowym Europy? Next Block Expo powraca do Warszawy!

NBX 2024 NBX 2024
Źródło: NBX 2024

15-16 maja 2024 roku Next Block Expo, europejski festiwal blockchain, ponownie zawita do Warszawy. To wydarzenie będzie kluczowym elementem tygodnia kryptowalut, w którym stolica Polski stanie się epicentrum innowacji w Europie.

Organizatorzy zamierzają zaprezentować rosnący potencjał Polski do stania się kolejnym dużym centrum kryptowalutowym w Europie. Polska słynie z wysoce wykwalifikowanych i cenionych programistów oraz przyciąga uwagę dużych marek, które zakładają tu swoje oddziały. W kraju działa wiele aktywnych projektów i społeczności, które również zorganizują dodatkowe wydarzenia podczas całego tygodnia, uzupełniając główne wydarzenie, jakim jest Next Block Expo Warsaw 2024.

Czwarta edycja festiwalu odbędzie się w Multikino Złote Tarasy i przyciągnie ponad 2000 entuzjastów branży, ponad 140 cenionych prelegentów oraz ponad 30 marek i projektów web3, aby przez 2 dni zgłębić najnowsze trendy i przewidywania w obszarze blockchain.

Polski Tydzień Blockchain

Polski Tydzień Blockchain to przełomowe wydarzenie, które po raz pierwszy odbędzie się w Polsce. Przez cały tydzień Warszawa stanie się krypto-centrum, gdzie odbędą się konferencje, spotkania, warsztaty i imprezy, organizowane przez aktywne społeczności i projekty. Tysiące entuzjastów web3 przyjedzie do Warszawy, aby dzielić się doświadczeniami, zdobywać wiedzę i inspirować się nawzajem.

Polski Tydzień Blockchain, którego głównym punktem będzie Next Block Expo, ma na celu pokazanie potencjału Polski do stania się kolejnym ważnym hubem kryptowalutowym w Europie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://polishblockchainweek.com/

Dedykowana Scena dla Deweloperów

Od samego początku NBX było wydarzeniem przyjaznym dla deweloperów. Pierwsza edycja przyciągnęła blisko 200 deweloperów z Europy i całego świata. Tym razem organizatorzy chcą zaoferować jeszcze więcej, wprowadzając dedykowaną scenę dla deweloperów, przygotowaną we współpracy z Degen House.

Podczas dwudniowych wydarzeń odbędą się na niej ekskluzywne warsztaty i prelekcje dostosowane do potrzeb entuzjastów i deweloperów. Uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję do zrozumienia wewnętrznego działania najbardziej innowacyjnych projektów w branży, a także do poszerzenia swojej sieci kontaktów zawodowych.

Premiera Filmowa

Czwarta edycja NBX zbiega się z halvingiem Bitcoina, istotnym wydarzeniem, które ma miejsce co 4 lata. Z tej okazji uczestnicy zostaną zaproszeni na specjalny pokaz filmu edukacyjnego, którego celem jest ukazanie potęgi Bitcoina i podkreślenie znaczenia nadchodzącego halvingu, zaplanowanego na maj 2024 roku.

Bogata Oferta Programowa

Wraz z rozwojem branży, Next Block Expo umacnia swoją pozycję jako centralne miejsce innowacji, gromadząc pionierów, twórców i rewolucjonistów w przestrzeni web3. NBX Warsaw 2024 zaprezentuje kompleksowy program prelekcji, uzupełniony o angażujące panele dyskusyjne i warsztaty. Uczestnicy mogą spodziewać się dogłębnych dyskusji na temat DeFi, Metaverse, NFT, Gaming, Privacy, Scaling, Exchanges, Venture Capital, Fundraising, Legal/Tax, Payments, Security i Marketing.

Możliwości Networkingowe

NBX zapewnia niezrównane możliwości networkingowe, oferując platformę do bezpośredniego kontaktu z liderami branży, potencjalnymi partnerami i współpracownikami. Wszyscy uczestnicy uzyskają wyłączny dostęp do aplikacji NBX, umożliwiającej im czatowanie i planowanie spotkań 1:1 w dedykowanej strefie networkingowej.

NBX Awards dla Najlepszych

Podczas wydarzenia odbędzie się ceremonia wręczenia Nagród NBX. Wyjątkowe projekty i innowacyjne koncepcje w przestrzeni web3 zostaną uhonorowane w 8 różnych kategoriach.

Aby uzyskać więcej szczegółów, zapytania prasowe lub zarezerwować swoje miejsce na kolejne wydarzenie, odwiedź https://nextblockexpo.com.

O Next Block Expo

Next Block Expo (NBX) – europejski festiwal blockchain to jedno z największych europejskich wydarzeń web3, osadzonych w sercu europejskich stolic web3: Berlinie i Warszawie. NBX łączy w sobie unikalną mieszankę ekspertów, deweloperów, inwestorów, traderów i regulatorów w jednym miejscu, tworząc niezrównane możliwości networkingowe.

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Powiązane artykuły


Dolar amerykańskiRanking
Brokerów FX
BitcoinRanking
Giełd Kryptowalut