Data dodania: 28 sierpnia 2020 r. / Aktualizacja: 29 sierpnia 2020 r.

I ❤ marketing & business już wkrótce

I love marketing I love marketing

I ❤ marketing & business to największa konferencja marketingowa w Polsce. Już niedługo, bo 20-23 października 2020 w Warszawie odbędzie się IX edycja tejże konferencji, inaczej „Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Marketingu”.

Wydarzenie będzie trwało 4 dni, a szacunkowa liczba gości będzie oscylowała w okolicach 2000. Swoje prelekcje wygłosi 128 wykładowców. To gratka dla freaków marketingu. Każdy z prelegentów będzie miał na swoje wystąpienie tylko 18 minut, a zatem możesz spodziewać się cennej wiedzy, podanej w łatwej do przełknięcia pigułce.

Aby jeszcze bardziej podkręcić poziom trudności – prelegenci będą rywalizowali ze sobą o miano najlepszego wystąpienia. O wyborze zadecyduje publiczność.

W dniach 20-23 października odbędzie się aż 8 konferencji:

  • I ❤ SEO & Content
  • I ❤ Ads & Analytics
  • I ❤ Marketing
  • I ❤ Social Media
  • I ❤ Sales
  • I ❤ Commerce
  • I ❤ Influencer
  • I ❤ Business

Konferencja podzielona jest na obszary tematyczne. Zatem to do Ciebie będzie należała decyzja czy weźmiesz udział we wszystkich prelekcjach.

Dodatkowo, jako uczestnik konferencji możesz liczyć na część networkingową. Ta konferencja to idealne miejsce, aby poznać osoby z korporacji, MŚP, agencji reklamowych i interaktywnych, czy osoby pracujące w PR i sprzedaży.

W konferencji I ❤ marketing & business można wziąć udział również online, dzięki wirtualnej wejściówce, która nie jest zwykłym streamingiem, a pełnym doświadczeniem, dzięki networkingowi online, wirtualnym targom, spersonalizowanej agendzie, czy też identycznej paczce konferencyjnej, którą otrzymują uczestnicy stacjonarni.

Aby dowiedzieć się więcej o konferencji, warto zajrzeć na stronę internetową ilovemkt.pl i virtual.ilovemkt.pl

Osoba do kontaktu:

Wojciech Markowski
PR & Partnership Manager
wojciech.markowski@sprawnymarketing.pl

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Powiązane artykuły


Dolar amerykańskiRanking
Brokerów FX
BitcoinRanking
Giełd Kryptowalut